Anında Hesaba Yatan Kredi Veren Bankalar

Kredi çekmek için uzun uğraşlarda bulunmak ya da günlerce beklemek artık son bulunuyor. Çünkü internet bankacılığı gibi alternatif kanalların kullanımı hızlandıkça, bankalar da bu kanallardan kredi kullandırımına hız verdi. Anında hesaba yatan kredi veren bankalar bu internet bankacılığı sayesinde müşterilerini bekletmiyor. Dolayısıyla banka müşterileri de anlık doğan ihtiyaçlarını bu platfomlar üzerinden hemen karşılayabiliyor. Aslında bu kredilere ön onaylı kredi demek de mümkün. Yani banka müşterisine daha önceden tanımlamış olduğu krediyi, başvuru sağlanır sağlanmaz hesabına aktarıyor.

Ülkemizde faaliyet gösteren, anında hesaba yatan kredi veren bankalar bulunuyor. Üstelik bu bankalar sık kullanılan özel bankalardan oluşuyor. Bazı bankalar her ne kadar yüksek kredi faizi uyguluyor olsa da, genel olarak bu anında hesaba yatan kredilerin uygun faiz oranları ile kullandırıldığı biliniyor. İşte ülkemizde anında hesaba yatan kredi veren bankalar ve ürün özellikleri.

Akbank Şubesiz Kredi

Akbank tam 40 bin TL’ye kadar, anında hesaba yatan kredi veriyor. Üstelik gelir belgesiz olarak. Ancak tabi bu krediyi kullandırmak için yüksek bir kredi notu bekliyor. Kredinin belki de en büyük avantajı 7 gün, 24 saat boyunca, Akbank Direkt uygulamasından hesaba aktarılıyor olması. Bu krediden faydalanmak için Akbank Direkt uygulamasına girmek ve telefonunuzu sallamak. Ekrana ne kadar kredi kullanabileceğiniz çıkacak ve sizler de bu tutar üzerinden işlem gerçekleştirebileceksiniz.

ING Bank Ben Dijitalim Kredisi

ING Bank da anında hesaba yatan kredi veren bankalar arasında bulunuyor. Bu banka da dijital uygulamasının kullanımını özendirmek isteyen yapılanmalardan. Dolayısıyla kredinin adı da Ben Dijitalim Kredisi. Üstelik bu krediden ING Bank müşterisi olmasanız dahi faydalanabiliyorsunuz. Hafta sonu da çekebileceğiniz bu kredi, kefilsiz ve belgesiz şekilde kullandırılıyor. Kredinin yüzde 0,5’i kadar bir tahsis ücreti söz konusu. Ayrıca banka bu krediyi kullandırırken iyi bir kredi notu talebinde bulunuyor.

Aktif Bank Anında Kredi

Son zamanlarda hızlı bir çıkış yakalayan Aktif Bank da anında hesaba yatan kredi veren bankalar arasına adını yazdırdı. Nkolay kredi adı altında verilen bu üründen şimdiye kadar binlerce kişi faydalanmış durumda. Üstelik bu banka düşük kredi notuna da kredi vermesi ile biliniyor. Eğer hiç müşteri kaydınız yok ise bankanın aktif satış temsilcileri sizleri ziyaret ederek hem müşteri kaydınızı oluşturuyor, hem de kredinizi kullandırıyor. Şuanda yüzde 2.49 faiz oranından verilen Nkolay kredi için maksimum kullanabileceğiniz limit ise 30 bin TL.

Türkiye İş Bankası Anında Kredi

İş Bankası da anında kredi veren bankalardan bir diğeri. Bu bankadan en fazla 40 bin TL’ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz ve maksimum vade seçeneği de 60 ay. Başvuru onaylanır onaylanmaz hesaba aktarılan bu kredi de 7 gün, 24 sat kesintisiz kullandırılabiliyor. Bu kredi için alınan bir sigorta masrafı ve kredi tahsis ücreti de bulunuyor. Faiz oranı ise yüzde 2.20 ile 2.30 bandında seyrediyor. Banka için iyi bir kredi notunuzun bulunması önemli.

Halk Bankası Hızlı Kredi

Anında hesaba yatan kredi veren bankalar arasında bulunan Halkbank da hızlı kredi ürünü ile kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. 15 bin TL’ye kadar kullandırılan bu kredi için maksimum vade seçeneği ise 60 aydır. Üstelik başvuru aynı gün içerisinde değerlendiriliyor ve başvuru sahibine SMS ile bilgi iletiliyor. Kredi başvurusu onaylanır ise Halkbank Dialog internet bankacılığından anında kullanılabiliyor. 15 bin TL kredi 60 ay vadede kullanıldığında aylık taksitler 454.81 TL oluyor. Ayrıca banka bu krediler için tahsis ücreti de talep ediyor.