Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Bankalar finansman ihtiyacı duyulduğu zaman öncelikli olarak tercih ettiğimiz finans kuruluşlarıdır. 2019 yılında her ne kadar faiz oranlarında enflasyona ve doların yükselmesine bağlı olan bir artış görülse de, ilk olarak bankaları tercih ediyoruz. Her bankanın aylık olarak düzenlediği kredi kampanyaları ile beraber, en uygun faiz veren bankayı tercih ediyor ve bu bankalardan kredi ürünleri alıyoruz. Aynı zamanda bilindiği üzere bankalardan kredi alabilmek için, maaş bordro iletmek gerekirken bununla beraber kredi notumuzun da iyi olması gerekiyor. Ev hanımlarının herhangi bir maaşı olmaması nedeninden dolayı da, kredi alma süreci zorlaşıyor. Fakat çalışmayan ev hanımlarına kredi veren bankalar aracılığı ile kredi almanız mümkün olabiliyor.

Odeabank Ev Hanımı Kredisi

Odeabank uzun bir zamandır hayatımızda olan ve sunmakta olduğu avantajlı krediler ile dikkatleri üzerinde toplayan bir bankadır. Aynı zamanda çalışmayan ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında ilk sırada yer alıyor diyebiliriz. Sizlerde bu bankayı tercih ederek hayalini kurduğunuz finansman desteğine sahip olabilirsiniz. Bunun için ilk olarak sizlerin kredi notu sorgulaması yapılır. Kredi notunuzun iyi olması durumunda, eşinizin çalışma durumu kontrol edilir. Herhangi bir aksak durum gözükmediği durumlarda, sizlere finansman desteği sorunsuz bir şekilde sunulur. Fakat bazı durumlarda bu bankadan kredi alabilmek için, kredi notunuzun iyi olması yeterli oluyor ve sunmanız gereken herhangi bir belge kalmıyor.

CEPTETEB Ev Hanımı Kredisi

Ev hanımlarının kredi alabilmesi için çoğu zaman, eşinin sahip olduğu gelire bakılıyor. Fakat CEPTETEB için herhangi bir şart bulunmuyor ve sadece kredi notunuzun iyi olması yeterli oluyor. CEPTETEB biliyoruz ki TEB’in masrafsız bankacılık adı altında bir girişimi ve kolay kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Sizlerde çalışmayan ev hanımlarına kredi veren bankalar gibi bir araştırma yapıyorsanız eğer, CEPTETEB üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Ayrıca bankanın sunmakta olduğu faiz oranlarının da son derece uygun olduğunu ve birçok kişinin bu bankayı tercih ettiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda konut ve taşıt kredi kampanyaları da mevcut ve uygun faizler sunuluyor.

ENPARA Ev Hanımı Kredisi

Enpara 2 yıl önce Masrafsız Dijital Bankacılık adı altında kurulan ve son derece geniş kitlelere ulaşan bir girişimdir. Bankanın faiz oranları orta halli bir durum gösteriyorken aynı zamanda çalışmayan ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında da yer aldığını söylemek isteriz. QNB Finansbank bünyesinde çalışmakta olan Enpara.com’un herhangi bir banka şubesi bulunmuyor ve işlemler QNB Finansbank aracılığı ile yapılıyor. Bu sebepten dolayı herhangi bir belge evrak vs götürmeden, online olarak kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bankanın ev hanımlarına avantajlı faiz oranlarını sunduğunu söyleyebiliriz. Çektiğiniz krediler anında sizlerin hesabına yatıyor ve sizler aylık düzenli bir şekilde internet üzerinden ödemenizi yapıyorsunuz.

NKOLAY Ev Hanımı Kredisi

NKOLAY girişimi Aktifbank tarafından yapılmış ve kısa sürede oldukça başarılı olmuş bir projedir. Masrafsız Bankacılık temeline dayanmakta olan proje, aynı zamanda avantajlı faiz oranlarını da sunmaktadır. Bununla beraber çalışmayan ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında yer alan NKOLAY, sizlere 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredileri sunmaktadır. Kredi faiz oranlarını bakımından da oldukça avantajlı olan banka, en düşük faizli bankalar arasında da yer alıyor diyebiliriz. Sizlerde çalışmıyor ve kredi almak isteyen bir ev hanımıysanız, bu bankadan kredi alabilirsiniz. Kredi alabilmeniz için yalnızca iyi bir kredi notunuz olması yeterlidir. Bazı durumlarda eşinizin maaş bordrosu da sizlerden talep edilebilir.