Düşük Faizle 10 Bin TL Kredi Veren Bankalar

Enflasyon oranlarının artış göstermesi, hayat pahalılığı ve artık yaşamın oldukça lüks olması sebebinden dolayı, hemen hemen artık herkesin nakit ihtiyaçlarında da eş zamanlı olarak artışlar gözleniyor. Bu konuda herhangi bir şekilde nakit ihtiyacı duymamız durumunda ise, öncelikli olarak bankalar bizlere rehber niteliği taşıyor ve finansman desteği sunuyor. Toplumda kendini kanıtlamış olan kamusal ve özel sermayeli pek çok banka sizlere finansman desteği sunarken, belirli bir ödeme planlarını da aktif ediyor.

Biliyoruz ki faizlerin bir hayli artış göstermesi, hem konut hem de bireysel ihtiyaç kredilerinde ödeme yükünü biraz da olsa yükseltmiş durumda. Fakat pek çok banka, yeni kampanyalar sunarak sizlerin finansman açığını lanse etmeye çalışıyor. Düşük faizle 10 bin TL kredi veren bankalar konusunda araştırma yapıyorsanız, sizler için rehber niteliğinde bir yazı hazırladık ve yazımızın detaylarına göz atabilirsiniz.

ING Bank 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Biliyoruz ki artık bankalar, ihtiyaç kredilerinde 36 aya kadar vade imkanı tanıyor. 48 aylık kredi süreci yayınlanan bir mevzuat ile kaldırılmıştı. Düşük faizle kredi veren bankalar konusunda ilk sırada ise ING Bank yer alıyor. %1.99 faiz oranından sizlere kredi imkanı sunmasıyla beraber aylık sadece 50 TL kredi tahsis ücreti alıyor. Aynı zamanda bankadan kredi almanız durumunda 10 bin TL için geri ödeme, 15.058 TL olduğunu söylemek isteriz. Kredi hakkında bilgi almak ve krediye başvuru yapmak için, buraya tıklayabilirsiniz.

CEPTETEB 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

TEB(Türkiye Ekonomi Bankası) uzun bir zamandır kredi projeleriyle dikkatleri üzerinde toplamış ve masrafsız bankacılık projesi olan CEPTETEB ile beraber dijital bankacılık sisteminde büyük oranda başarı yakalamıştır. Banka Düşük faizle 10 bin TL kredi veren bankalar arasında ilk sırada geliyor ve sizlere %1.99 oranında faiz oranı sunuyor. Ayrıca bu kredide, Kredi Tahsis Ücreti gibi bir kavramın da olmadığını söyleyebiliriz. 36 aylık bir kredi çekmeniz durumunda 10 bin TL’nin geri ödemesi 15.018 TL olmasıyla beraber aylık 417 TL taksit ödemesi yapıyorsunuz. Kredi hakkında bilgi almak ve detayları görmek için, buraya tıklayabilirsiniz.

QNB Finansbank 10 Bin TL ihtiyaç Kredisi

10 bin TL tutarında bir kredi çekmek istiyorsanız, QNB Finansbank da sizler için mantıklı bir tercih olacaktır. Bankanın sunmakta olduğu kredi kampanyasının detaylarında, %2.15 oranında bir faiz ödemesi talep ediliyor. Sizlerde Düşük faizle 10 bin TL kredi veren bankalar araştırması yapıyorsanız, listemizin 3. Sırasında olan bu bankayı tercih edebilirsiniz. Bankanın 10 bin TL için talep ettiği Kredi Tahsis Ücreti 50 TL olmasıyla beraber toplam geri ödemesi 15.522 TL, 36 ay için aylık ödemesi ise 429 TL oluyor. Banka ayrıca düşük faizle 10 bin TL kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Kredi hakkında detaylı bilgi almak ve krediye başvuru yapmak için, buraya tıklayabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası 10 Bin TL ihtiyaç Kredisi

Sunmakta olduğu avantajlı krediler ile dikkatleri üzerinde toplayan İş Bankası ise listemizde 4. Sırada yer alıyor. Bankanın şuanda ihtiyaç kredilerinde sunmakta olduğu faiz oranı %2.45’tir. 10 bin TL kredi aldığınızı ve bu krediyi 36 aylık bir süreçte ödediğinizi düşünecek olursak eğer, kredinin toplam ödemesi 16.392 TL oluyor. Ayrıca 50 TL tutarında Kredi Tahsis ücreti alınırken, aylık 453 TL ödeme talep ediliyor. Tüm bankalarda olduğu gibi İş Bankası da sizlerden iyi bir kredi notu istiyor ve bununla beraber aylık maaş bordronuzu da talep edebiliyor. Kredi hakkında bilgi almak ve krediye başvuru yapmak için, buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Evlilik kredisi hakkında bilgiler paylaşmıştık. Evlilik Kredileri Nasıl Alınır? Adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.