İnternetten Kredi Veren Bankalar- Şubeye Gitmeden

Teknolojinin bir hayli gelişim göstermesi, bankaların artık alternatif çözümler üretmelerine olanak vermiştir. Herhangi bir nakit ihtiyacımız olduğu zaman ilk olarak tercih ettiğimiz bankalar, bizlere kolay kredi imkanı sunuyor. Belirli kredi kampanyaları ve şartlar altında finansman imkanları sunması nedeninden dolayı, kredi notu iyi olan herkes bankaları tercih ediyor. Günümüz şartlarında kredi notu iyi olan ve aktif maaş bordrosu olan kişiler, bankalardan sorunsuz olarak kredi alabilmektedir. Aynı zamanda internetten kredi veren bankalar aracılığı ile, banka şubesine gidip sıra beklemenize gerek kalmadan anında kredi alabiliyorsunuz.

Banka şubesine gitmeden kredi veren bankalar anlık olarak başvurularını kendi internet siteleri üzerinden alıyor. Böylece müşterisinin bankaya gelmesine gerek kalmıyor ve anında kredi imkanı sağlanıyor. Toplumda aktif olarak faaliyet gösteren birçok banka, internetten kredi imkanı tanıyor. Şimdi sizlere internetten kredi veren bankalar 2019 konusunda tüm bankaları açıklayacağız.

Akbank İnternetten Kredi Başvurusu

Akbank internetten kredi veren bankalar arasında ilk sırada gelmektedir. Aynı zamanda internet üzerinden sunmakta olduğu kredilerin faiz oranları da, oldukça düşük olmaktadır. Müşterilerine internet üzerinden 30 bin TL tutarına kadar kredi imkanı tanıyan Akbank, aynı zamanda kredi onaylandıktan sonra belirlenen tutarı anında sizlerin hesabına göndermektedir. Bu bankayı tercih ederek banka sırasında beklemenize gerek kalmadan kredi alabiliyorsunuz.

Garanti İnternetten Kredi Başvurusu

Toplumdaki büyük bankalar arasında yer alan Garanti Bankası, sizlere 36 aya kadar ve 20 bin TL tutarına kadar internet ortamında kredi sağlıyor. Müşterinin kredi notunu anında sorgulayan Garanti, mobil uygulaması aracılığı ile anında kredi almanıza olanak veriyor. Aynı zamanda internetten kredi veren bankalar arasında öncü olan banka, düşük faiz oranlarıyla da dikkat çekiyor. Her ne kadar yüksek faiz oranlarının olduğu bir yıl olsa da, anında krediyi bu bankadan alabilir ve banka kuyruğunda beklemenize gerek kalmadan belirlenen tutarı çekebilirsiniz.

İş Bankası İnternetten Kredi Başvurusu

Özel teşvikle kurulmuş bankalar arasında öncü konumda yer alan İş Bankası, sizlere internet ortamında kredi imkanı veriyor. 36 aya kadar ve 25 bin TL tutarına kadar sağladığı kredilerde faiz oranları da bir hayli düşük kalıyor ve sizlere finansman imkanı sunuluyor. Sizler de internetten kredi veren bankalar araştırması yapıyorsanız, düşük faiz oranları ve avantajlı kredi seçenekleriyle finansman sağlayabilirsiniz. Sadece ihtiyaç kredilerinin internet üzerinden verildiğini söyleyebiliriz. İşcep uygulamasına giriş yapmanız ile anında kredi başvurusunu yapabiliyorsunuz.

Yapı Kredi İnternetten Kredi Başvurusu

Bir diğer öncü banka olan Yapı Kredi Bankası, anında kredi imkanı tanımaktadır. 36 aya kadar ihtiyaç kredileri sununa banka 20 bin TL tutarına kadar dijital ortamda kredi sağlıyor. Banka kuyruğunda beklemenize gerek kalmadan tutarı anında sizlerin hesabına gönderen Yapı Kredi Bankası internetten kredi veren bankalar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Sizlerde bu bankaya başvuru yaparak, gereksinim duyduğunuz finansman desteğini alabilirsiniz.

Enpara.com (QNB Finansbank) İnternetten Kredi Başvurusu

QNB Finansbank’ın çatısı altında Masrafsız ve Dijital Bankacılık sloganıyla bizlere hizmet vermeye devam eden ve milyonlarca müşteri kazanan Enpara.com, internet ortamında anında kredi imkanı tanıyor. Enpara.com mobil veya internet uygulaması üzerinden alınan kredi başvurularında 36 aya kadar vade imkanı veriliyor ve 40 bin TL tutarına kadar limit söz konusu. Aynı zamanda bankanın internetten kredi veren bankalar arasında en çok tercih edileni olduğunu söyleyebiliriz. Bankanın faiz oranları da oldukça uygundur ve ödeme planları son derece avantajlı oluyor. Ayrıca kredi tahsis ücreti gibi ücretler de söz konusu değil.