Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Çeşitli finansman ve nakit ihtiyaçları durumunda öncelikli olarak bankaları tercih ediyor ve kredi kampanyaları araştırması yapıyoruz. Buna bağlı olarak da bankaların faiz oranlarını inceliyor ve değerlendirme gerçekleştiriyoruz. Bilindiği üzere bankalardan kredi alabilmek için iyi bir kredi notu olması gerekiyor. Kredi notunuz kötü olması durumunda ise, bankalardan finansman imkanı alamayacağınız gibi aynı zamanda kredi kartı başvurularınız da olumsuz olarak sonuçlanabiliyor. Bu sebepten dolayı kredi notunun düzeltilmesi gerekiyor. Sizlere kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar ve bu bankaların şartlarını aktaracağız. Yazımızı aktarmadan önce, kredi notunu yükseltmek için neler yapabileceğinizi sizlere aktarmak istiyoruz.

Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

Kredi notları bireysel ve kurumsal olarak KKB tarafından saklı tutulmaktadır ve Findeks üzerinden paylaşılma imkanı verilmektedir. Yani ufak bir ücretle Findeks üzerinden kredi notu sorgulaması yapabiliyorsunuz. Kredi notları genel olarak bireylerin geçmiş dönemler içerisinde bankalara yapmış olduğu kredi veya kredi kartı ödemeleri üzerine oluyor. Yani herhangi bir ödemeniz 1-2 gecikmeli olduysa, kredi notu düşüşe geçer. Bununla beraber bankalara yoğun bir kredi başvurusu yapmak ve ret sonucu almak da, kredi sürecinizi olumsuz etkileyecektir. Kredi notunuzu yükseltmek için aşağıdaki tavsiyelerimizi inceleyebilirsiniz.

-Sıklıkla kredi başvurusu yapmayın. Olumsuz sonuçlar, kredi notunuza olumsuz sonuç veriyor.

-Gecikmeye uğramış olan kredi veya kredi kartı borçlarınız varsa bunları ödeyiniz. Aksi durumda yapılandırma yapabilirsiniz.

-Banka hesaplarınızda düzenli olarak para giriş çıkışı olsun.

-Kredi kartlarınız varsa bunları düzenli kullanın ve ödemelerini düzenli yapın.

-İpotekli krediler alabilir ve bunları da düzenli ödeyebilirsiniz.(Yüksek bir kredi notu artışı yaşanabilir)

-Avukatlık icralık olduysanız kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar aracılığı ile kredi alabilirsiniz.

Kredi Notu Düşüklere Hangi Bankalar Kredi Veriyor?

Sizlerin de herhangi bir sebepten dolayı kredi notunuz dip seviyelere indiyse, kredi notu düşüklere kredi veren bankaları tercih edebilirsiniz. Aşağıda sizler için bir liste hazırladık ve bu listeye bakarak, kendinize uygun bankaya bakabilir ve kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Enpara.com (QNB Finansbank) Kredi Notu Düşüklere Kredi

Enpara.com bilindiği üzere QNB Finansbank’ın bir girişimi olarak Dijital Bankacılık ve masrafsız bankacılık olarak piyasaya çıkmıştır. Bankanın kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar arasında olduğunu ve kolay bir şekilde kredi verdiğini söylemek isteriz. Genel olarak bu banka, sizlerin düzenli gelirine bakmakta ve buna göre kredi imkanı sağlamaktadır.

CEPTETEB Kredi Notu Düşüklere Kredi

TEB, yeni bir girişim yaparak Dijital ve Masrafsız Bankacılık anlayışı geliştirmiş ve CEPTETEB sistemini aktif etmiştir. Bu sisteme internet üzerinden başvuru yapabiliyorsunuz. CEPTETEB kredi faiz oranları aynı zamanda, en uygun kredi olarak görülmektedir. Sizler de kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar araştırması yapıyorsanız, CEPTETEB’i tercih edebilirsiniz.

Denizbank Kredi Notu Düşüklere Kredi

Denizbank kredi notu sekmeye uğrayan ve geliri düzenli olan vatandaşlara, kolay bir şekilde kredi imkanı sunmaktadır. Sizlerin de kredi notu düşükse, bu bankayı tercih edebilir ve ihtiyaç duyduğunuz finansman desteğini de kısa bir süre içerisinde alabilirsiniz. Bankanın sunduğu faiz oranları da oldukça uygundur diyebiliriz.

ANADOLUBANK Kredi Notu Düşüklere Kredi

Listemizin sonunda büyük bir çıkış yakalayan ve kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar arasında yer alan ANADOLUBANK geliyor. Banka oldukça uygun faiz oranları sunarken, sizlere avantajlı ödeme planlarıyla kredi sahibi yapıyor. Kredi notunuz sekmeye uğradıysa eğer, bu banka üzerinden kolay bir şekilde kredi alabilir ve finansman sağlayabilirsiniz.